Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Gość napisał:
Dokładnie tak jak piszesz. Po co karmić psa i wydawać pieniądze skoro można go poszczuć na kurę sąsiada? A potem się dziwią że pies jest agresywny.
TY JESTEŚ DUREŃ I TO DO KWADRATU!! A TY PEWNIE DU..EK MIASTOWY JESTEŚ??? TAK SIĘ DZIWNIE PACANIE SKŁADA, ŻE MIESZKAM NA WSI. PSY SIEDZĄ W KLATCE, NA NOC SĄ WYPUSZCZANE I LATAJĄ PO PODWÓRKU, SĄ SZCZEPIONE. I NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS ABY POLECIAŁY NA WIEŚ. DOSTAJĄ JEŚĆ 2 RAZY DZIENNIE, WIĘC JAK NAWET KIEDYŚ KURA IM WSKOCZYŁA TO JĄ OLAŁY TOTALNIE. WIĘC ZACHOWANIE PSA JEST ZALEŻNE OD CZŁOWIEKA.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie , którzy bronicie tych piesków co WY piszecie. Jak pogryzą kogoś z waszych rodzin, to zauważycie problem że tego tałatajstwa biega coraz więcej. Kto na wsi , mieście wykastruje psa, wysterylizuje sukę co by się nie potrzebnie nie rozmnarzały. Współczuje rodzinie tej kobiety. Jestem za odstrzeleniem tych i nie tylko tych psów. "Chronimy" zwierzątka zapominając o LUDZIACH a nie oto chyba chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKIE GRATULACJE DLA NOWEJ USTAWY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Większość hodowców wie, co kryje się pod przykrywką tej ustawy i wcale nie jest powiedziane, że ma na celu dobro zwierząt. Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie to wszystko w ogóle jest jakieś CHORE! Pokazują w telewizji "Burków i Reksiów" umazanych w błocie,z przetartą sierścią i uwiązanych na króciutkich łańcuchach -przecież to ABSOLUTNA BZDURA i WYRWANE Z KONTEKSTU!!! Przez ponad 30 lat mieszkałem na wsi i powiem szczerze: może zaledwie co 20-ty rolnik i w dodatku "patologiczny margines" tak psy na wsi przywiązuje do budy i źle traktuje! Nie wiem czemu telewizja tak kłamie?! Na mojej (150-numerowej) wsi raczej nie zauważyłem takiego brutalizmu co do zwierząt. Ale jeśli reporterzy i ekolodzy chcą "naświetlić" dramaturgię problemu,to zawsze będą łazić tak długo,aż coś "wyłowią" choćby i miesiąc łazili/jeździli,to może zaledwie kilka nieszczęśliwych Reksiów znajdą. Mówiąc kolokwialnie:" gdy ktoś chce psa uderzyć,to i kija znajdzie"... Moje zdanie jest takie: ta ustawa poskutkuje tym,że będziemy mieli wkrótce "wysyp" pogryzionych i zagryzionych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinni przywrócić prawo odstrzału zdziczałych psów!!!!!!!!!!!! Panie Premierze APEL do Pana Zrób Pan coś z TYM.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbrodnia doskonala ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja myślę że ten koleś ze zdjęcia ma coś z tym wspólnego widzę go na każdej stronie o tym wypadku. a on może chce zrzucić na kogoś uwagę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
ggs nie wiem czy wiesz że ona wyszła z domu o 6:30 a znaleziono ją o 7:00 czas dotarcia na przystanek to jakieś 15min i tak się składa że mieszkam w pobliżu i nikt nie słyszał żadnego uderzenia. i gwałt też raczej odpada bo na przystanek szła z drugą osobą tylko ona została na przystanek a koleżanka poszła dalej bo pracuje w miejscowym sklepie. dlatego proszę nie wypowiadajcie się jeśli nie wiecie jak to wyglądało
BAJDY BAJDY BAJDY!!!!!!!!!!!!!!! PO CO SIE TU ROZWIJACIE I CO DRUGI PISZE TAKIE BZDURY CO DADZA WASZE PUSTE DOMYSŁY CO SIE STAŁO !!!!!!!!!! NIKT Z NIA NIE SZEDŁ I ŻENADA SĄ TE GŁUPOTY KTORE LUDZIE OPOWIADAJA TERAZ TO KAZDY PIEPRZY ZE A TO JECHAL I WIDZIAL TOREBKE A TO KTOS SLYSZAL PSY,POZNIEJ PISKI A NIKT NIE ZAREAGOWAŁ,je***A POLSKA MENTALNOSC JAK KTOS LEŻY TO CIE JESZCZE KOPNA BO POWIEDZĄ ZE PIJANY!!!! JA UWAZAM ZE TEN PIES JEST JUZ ODSTRZELONY ALE MAM NADZIEJE ZE SA NORMALNI LUDZIE I KTOS ZAUWAZY I ZAWIADOMI POLICJE ZE NIE WIDZI NAGLE PSA SASIADA............!!! (*)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psiarz napisał:
Jak suka ma cieczkę wszystkie psy głupieją. Urywają się z łańcucha, podkopują się pod płotem albo go przeskakują. W stadzie wystarczy żeby sunia na kogoś warknęła a wszystkie psy się na tego kogoś rzucają. I dlatego nie wierzę, że pogryzły kobietę, która leżała bez ruchu. Tak więc cytowany wyżej "ekspert od wszystkiego" sam nie wie co piszę. Osobiście uważam, że nie ma gorszych sadystów i dręczycieli zwierząt niż ekoteroryści i wszyscy popaprańcy, którzy uważają się za ich obrońców. Zmuszają do trzymania wszystkich zwierząt w schroniskach, którym przez to brakuje środków na utrzymanie. A przecież przy takich samych kwotach dotacji można wszystko poustawiać znacznie lepiej. Wszystkie psy powinny być bezpłatnie "zacipowane". Właściciel, który by tego nie wykonał, byłby karany wysokim mandatem. Wałęsające się psy powinny być obowiązkowo wychwytywane przez gminy i dowożone do schroniska. Tam byłyby badane przez weterynarza i oceniane pod kątem agresywności. Bardzo chore i agresywne powinny być bezwzględnie usypiane a pozostałe w okresie dwóch tygodni miałyby szansę, żeby zostały odnalezione przez właściciela lub przygarnięte przez kogoś innego. Po tym okresie, niestety też powinny zostać uśpione. Może to wydaje się okrutne ale w/g mnie jest to jedyne rozwiązanie, które zapewnia środki na właściwą opiekę i zwiększa bezpieczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obronca praw zwierzat napisał:
no jak to przez pieski? przez te biedne zwierzatka ktore od nowego beda mialy wiecej praw niz biedny człowiek?! przeto od stycznia nie bedzie mozna ich wiazac przez połowie dnia...co to dopiero sie bedzie działo ...pieski beda mogły zagryzac kolejnych ludzi, ktorzy źle spojrzą na nie
To jak pieski są nie uwiązane to niech biegają w obejściu za ogrodzeniem.Odpowiedzialny gospodarz nie wypuści pieska za furtkę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Michał napisał:
Ludzie , którzy bronicie tych piesków co WY piszecie. Jak pogryzą kogoś z waszych rodzin, to zauważycie problem że tego tałatajstwa biega coraz więcej. Kto na wsi , mieście wykastruje psa, wysterylizuje sukę co by się nie potrzebnie nie rozmnarzały. Współczuje rodzinie tej kobiety. Jestem za odstrzeleniem tych i nie tylko tych psów. "Chronimy" zwierzątka zapominając o LUDZIACH a nie oto chyba chodzi.
Siebie odstrzel to się nie rozmnożysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Noxan napisał:
TY JESTEŚ DUREŃ I TO DO KWADRATU!! A TY PEWNIE DU..EK MIASTOWY JESTEŚ??? TAK SIĘ DZIWNIE PACANIE SKŁADA, ŻE MIESZKAM NA WSI. PSY SIEDZĄ W KLATCE, NA NOC SĄ WYPUSZCZANE I LATAJĄ PO PODWÓRKU, SĄ SZCZEPIONE. I NIE MA NAJMNIEJSZYCH SZANS ABY POLECIAŁY NA WIEŚ. DOSTAJĄ JEŚĆ 2 RAZY DZIENNIE, WIĘC JAK NAWET KIEDYŚ KURA IM WSKOCZYŁA TO JĄ OLAŁY TOTALNIE. WIĘC ZACHOWANIE PSA JEST ZALEŻNE OD CZŁOWIEKA.
Zgadzam się w całości z zamieszczoną opinią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
psiarz napisał:
Jak suka ma cieczkę wszystkie psy głupieją. Urywają się z łańcucha, podkopują się pod płotem albo go przeskakują. W stadzie wystarczy żeby sunia na kogoś warknęła a wszystkie psy się na tego kogoś rzucają. I dlatego nie wierzę, że pogryzły kobietę, która leżała bez ruchu. Tak więc cytowany wyżej "ekspert od wszystkiego" sam nie wie co piszę. Osobiście uważam, że nie ma gorszych sadystów i dręczycieli zwierząt niż ekoteroryści i wszyscy popaprańcy, którzy uważają się za ich obrońców. Zmuszają do trzymania wszystkich zwierząt w schroniskach, którym przez to brakuje środków na utrzymanie. A przecież przy takich samych kwotach dotacji można wszystko poustawiać znacznie lepiej. Wszystkie psy powinny być bezpłatnie "zacipowane". Właściciel, który by tego nie wykonał, byłby karany wysokim mandatem. Wałęsające się psy powinny być obowiązkowo wychwytywane przez gminy i dowożone do schroniska. Tam byłyby badane przez weterynarza i oceniane pod kątem agresywności. Bardzo chore i agresywne powinny być bezwzględnie usypiane a pozostałe w okresie dwóch tygodni miałyby szansę, żeby zostały odnalezione przez właściciela lub przygarnięte przez kogoś innego. Po tym okresie, niestety też powinny zostać uśpione. Może to wydaje się okrutne ale w/g mnie jest to jedyne rozwiązanie, które zapewnia środki na właściwą opiekę i zwiększa bezpieczeństwo.
Żal, że coś tak pustego chodzi po tym świecie. Po prostu żal.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Coyote napisał:
I co płaczki od "Odstrzelili mi burka" o to wam chodziło ? Teraz jak tysiące agresywnych psów będzie oddzielonych od świata tylko dziurawymi ogrodzeniami takie sytuacje będą codziennością . Krew wszystkich zagryzionych ludzi będzie na waszych rękach . Pies to zwierze stadne , nawet stabilny umysłowo co prawda nie skrzywdzi swoich opiekunów i pozwoli się dzieciom ciągać za ogon , ale obcego zagryzie pod byle pretekstem . Bo nie należy do jego stada . Napisałbym że hańba na was i na dzieci wasze . Tyle że większość z was nie ma dzieci a wypaczony instynkt przelaliście na psy . Ustawa zabrania odstrzału i trzymania agresywnych mieszańców na łańcuchu . Psów które od setek pokoleń były hodowane do takiej pracy a nie tchórzliwych yorków . Krew spadnie na wasze ręce .
Święta prawda! Znam paru 'obrońców', niestety nawet w mojej rodzinie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
realista napisał:
Żal, że coś tak pustego chodzi po tym świecie. Po prostu żal.
Zanim kogoś zaczniesz wyzywać od pustaków odpowiedz czy kiedykolwiek miałeś psa?, czy kiedykolwiek byłeś w schronisku dla zwierząt i widziałeś warunki w jakich muszą przebywać?. Czy patrzenie na chore i wygłodzone zwierzęta sprawia Ci przyjemność?. Jak masz wybierać pomiędzy ludzki zdrowiem i życiem a zwierzęciem to co wybierasz?.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moncler is not only a common jacket's brand,it also the symbol of people's life philosophy. Moncler Jackets will basically look superb when worn together. Shop the band new Moncler coats in our Moncler Online shop. The best Moncler Jackets and Moncler Sale are available in our Moncler Outlet store!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kaśka napisał:
dlaczego tak bezmyślnie i niesprawiedliwie piszecie?? " Wieśniakom nudzą się psy" Takie podziały? Przepraszam bardzo ale to ludzie z miast przejeżdżając przez wieś wyrzucają gdzieś zwierzęta bo twierdzą że ktoś zawsze psiaka czy kota przygarnie a oni już są znudzeni, za duży kłopot za duża kasa. Myślcie troszkę i nie ubliżajcie ludziom
Zgadzam się z tą wypowiedzią , mieszkam na wsi moje psy są zadbane, nakarmione i szczepione ale nie o to chodzi. Najczęściej psy są podrzucane przez tzw. "miastowych" ( im mniejsze miasto tym bardziej miastowy)przywiązywane w lesie do drzew żeby zdechły z pragnienia i głodu lub wyrzucone z samochodu bo się znudziły.Nie zgadzam się że tylko na wsiach zwierzęta są źle traktowane, jeżeli ktoś ma dwa pokoje w bloku to jak zapewni psu 12 godz. ruchu?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Most resistant to the letter wholesale designer bags is to satisfy the searching desires coach outlet store Fashion generous authentic nfl jerseys No substitute for beautiful coach handbags on sale Top fashion coach bags outlet Preferential new very low prices coach outlet store online Cheap and good-looking coach bags on sale The most popular topic this yeare authentic jerseys suppliers Fashion generous nfl jerseys from china Very glad that you buy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Ludzie ale wy jesteście zacofani, to nie o ustawe chodzi i o trzymanie psów na łańcuchu, to wina ludzi bo gdyby te psy nie byłyby głodzone to by nie latały po wsi i nie szukałay pożywienia. Zwierzęta są tylko zwierzętami i to od ludzi zależy wychowania psów.
Skąd pewność ze owe zwierzeta były głodzone ??? mniemam, ze znasz sie na tym skoro jesteś w stanie stwierdzic iz tak faktycznie było.Licze na to ze przedstawisz mi niezbite dowody potwierdzające Twoją teze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 9

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...